Dörtyol  İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu ile  mal ve can güvenliğinin   korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.
 
Bu doğrultuda;
 
►İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce , Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti ve Kaçakçılığı yapma faaliyetlerinin önlenmesi ve şüphelilerin yakalanmasına  yönelik gece ve gündüz yapılan çalışmalar neticesinde; alınan bir ihbar üzerine ,Çaylı Mahallese Kalender Sokak  üzerindeki bir ikamette  yapılan aramada 1 adet boyu 65 Cm olan dişi hink keneviri ile 500 gr kurutulmuş esrar  ele geçirilmiştir.
  Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının talimatı ile  Olayla igili olarak R.G  (31) gözaltına alınmış olup Adli tahkikata başlanmıştır..
   İlçemizde başta Kolluk Kuvvetleri ve  istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca, vatandaşlarımızın güven huzur ve  sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ihva edilmekte olup, bu güne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız  kararlık ve ciddiyetle devam edecektir.
      Kamuoyuna saygıyla duyurulu.
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.