KAYMAKAM MURAT BULACAK MAHALLE MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
 
 
   Kaymakam Murat Bulacak, Dörtyol ilçelerimizin mahalle muhtarları ile buluşma toplantısı gerçekleştirdi.
 
      29 Kasım 2018 Perşembe günü saat 12.00’de Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen toplantıya Kaymakam Murat Bulacak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Toksoy, İlçe Emniyet Müdürü Murat Şimşek, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ömer Kabataş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Serdar Koca ve Mahalle muhtarları katıldı.
 
    Misafirlere ikram edilen öğle yemeği ile başlayan toplantıda kısa bir açılış konuşması yapan Kaymakam Murat Bulacak, “Bakanlığımızın talimatı doğrultusunda düzenli olarak gerçekleştirilen Muhtarlar ile buluşma toplantısı yapmaktayız. Muhtarlık çok eski bir kurum. Devlet olarak her zaman muhtarlarımıza hassasiyetle çok büyük önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın sorunları onlara en yakın birim olarak siz muhtarlarımıza geliyor. Sizler de bizlere getiriyorsunuz, ilgili kurumlara iletiyorsunuz. Bundan sonra da sorunlarınızla imkânlarımız ölçüsünde elimizden geldiğince bire bir ilgileneceğiz.” Dedi.
     Kurumların çalışmalarında muhtarların talep ve görüşlerine öncelik verdiğinin altını çizen Kaymakam Murat Bulacak; yol, su, menfez, elektrik, aydınlata gibi talipleriniz ilgili birimlere hemen iletilmekte ve takibi yapılmaktadır. Yaptığımız toplantılarda bir önceki toplantıların değerlendirmelerini yapıyoruz” dedi.
 
    Kaymakam Murat Bulacak,  “Özellikle eğitim öğretimle ilgili ele aldıkları konuların başında, okul güvenliği, Ulaşımı, Okul önlerini. gibi sorun olabilecek konuları da değerlendirdiklerini belirterek  “Genel bir değerlendirmeler de de bulunduk bu toplantıların geri dönüşümleri oldukça faydalı olmaktadır toplantılarımızı belirli sürelerde yapacağız” dedi.
 
    Toplantıda muhtarlara tek tek söz vererek mahalledeki sorun ve taleplerini dinleyen Kaymakam Murat Bulacak, sorunların çözümü için gerekli yazışmaların yapılacağını kaydetti.
 
 
 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.