Ramazan Bayramı vesilesiyle Dörtyol ilçesinde, bayramlaşma töreni yapıldı.
       Atatürk Parkı'nda gerçekleştirilen programda, Dörtyol Kaymakamı Murat BULACAK, Ak Parti Hatay Milletvekili H.Bayram Türkoğlu, Kurum müdürleri,Askeri erkan siyasi partiyle sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar bayramlaştı.
      Kaymakam Murat BULACAK burada yaptığı konuşmada, Milli ve dini bayramların birlik ve beraberlik duygularını güçlendiren, kırgınlıkları unutturup kardeşliğimizi pekiştiren özel günler olduğunu belirtti.
   Bu gün huzur içerisinde Bayramlaşıyorsak, evlerimizde huzur içerisinde oturabiliyorsak bunda  Güvenlik Kuvvetlerimizin çok büyük payı olduğunu belirten Kaymakam Murat BULACAK, "  bu uğrda şehit olanlara Allahtan rahmet gazilerimize acil şifalar ailelerinede sabır ve metanet diliyorum  bu vesileile başta şehit ailelerimiz olmak üzere  tüm islam aleminin bayramını tebrik ediyorum" dedi.

AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu da, Bayramlar vesilesi ile bir araya geldik bu güzide topluluğun bir arada olması dayanışmanın bir simgesidir Allah birlik beraberliğimizi bozmasın dedi.
      Atatürk Parkındaki Bayramlaşmanın ardından Kaymakam Murat BULACAK ve beraberindekiler. Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Garnizon komutanlığı  da ziyaret ederek görev başındaki  Polis ve Askerlerinde Bayramını kutladılar.
        Kaymakam Murat Bulacak daha sonra  ,2012 yılında Bingöl’ de operasyonda kaza sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Cabber Ateş'in, Yeşilköy mahallesinde ikamet eden ailesi ile ,Batman’da görev esnasında Kalpkırizi sonucu hayatını kaybeden Jandarma Astsubay Mehmet Aslanoğlu’nun Numune evler mahallesinde ikamet eden ailesinide ziyaret etti. 
    Kaymakam Murat Bulacak, ziyaretlerini Geçtiğimiz gün Hakkaride çıkan çatışmada yaralanan ve tedavisi sonrası taburcu olan Özel Harekât Polis Memuru Mesut Akgül’ü ve ailesini ziyaretiyle sonlandırdı.
 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.