Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarının önderliğinde, Samsundan başlayarak yurdumuzun dört bir yanına ulaşım milli mücadele azmi, tarih boyunca kimseye boyun eğmemiş, bağımsızlığı ve özgürlüğü her zaman önde tutmuş büyük Türk milletine, bu gün kuruluşunun 95.Yılını heyecanla ve onurla kutladığımız Cumhuriyeti armağan etmiştir.
     Milli egemenliğe dayanan, gücünü halktan alan, iktidarın millete ait olduğu bir rejim olan Cumhuriyetimiz, insanüstü bir gayret ve fedakârlıkla bağımsızlık mücadelesi sonunda eşsiz bir zaferle kurulmuştur.
      Bu bağlamda bizlerde bu günlere nasıl gelindiğini unutmayarak, daha güçlü, daha gelişmiş ve daha mutlu bir Türkiye hedefine ulaşmak için azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
      Cumhuriyetimizin 95. Yıl dönümü vesilesiyle birlik ve beraberliğimizin timsali Gazi Mustafa kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyor, tüm Dörtyollu hemşehrilerimin Cumhuriyet bayramını en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.
 
 
                                                                                                                              Murat BULACAK
                                                                                                                                     Kaymakam
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.