KAYMAKAM MURAT BULACAK  25 İNCİSİ YAPILAN  MUHTARLAR VE HALK BULUŞMASI TOPLANTISINA KATILDI
      
          İçişleri Bakanlığı'nın talimatları doğrultusunda İlçe kaymakamımız Murat BULACAK başkanlığında yapılan “Mahalle Muhtarları ve Halk Toplantısının 25 incisi, emniyet, jandarma ile bazı kurum müdürleri, oda başkanları ve vatandaşların katıldığı bir toplantı ile 31.12.2018 günü gerçekleştirildi.
    Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan toplantıda konuşan Kaymakam Murat BULACAK, bir önceki toplantıda ele alınan konuların çözümü ve gelinen aşamalarla ile ilgili bilgileri değerlendirdik ayrıca yeni konular üzerinde istişare yaptık” dedi.
Kaymakam Murat BULACAK; 2018 yılının son toplantısını yaptıklarını, bu nedenle bir yılın da değerlendirmesinde bulunduklarını belirterek “2019 yılın da bu toplantıların devam edeceğini ve toplantıların ortam ve zaman müsait olması dâhilinde mahallelerde gerçekleştireceklerini söyledi.
2018 yılında İlçede Huzur ve güven ortamını zedeleyici ciddi bir sıkıntı yaşanmadığını bu sebeple görev yapan, emniyet, Jandarma ve diğer ilgili kurum ve kuruluşlara teşekkür ettiğini belirten Kaymakam Murat Bulacak, 2019 yılının da sağlık, sıhhat ve huzur içeresinde geçmesi temennisinde bulunarak katılımcıların yeni yıllarını tebrik etti.
 

    
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.