KAYMAKAM MURAT BULACAK 22 NCİSİ YAPILAN MUHTARLAR VE HALK BULUŞMASI TOPLANTISINA KATILDI
      
        İçişleri Bakanlığı'nın talimatları doğrultusunda İlçe kaymakamımız Murat BULACAK başkanlığında yapılan “Mahalle Muhtarları ve Halk Toplantısının 21 incisi, emniyet, jandarma ile bazı kurum müdürleri ve oda başkanları ve vatandaşların katıldığı bir toplantı ile 18.09.2018 günü gerçekleştirildi.
   Kaymakamlık toplantı salonunda   yapılan toplantıda konuşan Kaymakam Murat BULACAK, bir önceki toplantıda ele alınan konuların çözümü ve gelinen aşamalarla ile ilgili bilgileri değerlendirdik ayrıca yeni konular üzerinde istişare yaptık” dedi.
Kaymakam Murat BULACAK; Özellikle yaz aylarının sona ermesiyle yayla mevsiminin bittiğini kaydederek, şöyle devam etti; "Yaylacı vatandaşlarımız evlerine dönerken yaylalarında her hangi bir erzak ve tüp gibi  eşyaları  bırakmamaları konusunda muhtarlarımızın   yayla sakinlerini bilgilendirmeleri sürüyor, bu konuda özellikle Yayla Dernekleri 'de gerekli hassasiyeti göstererek vatandaşlarımızı bilgilendireceklerdir. Narenciye sezonunun başlaması nedeniyle ilçemize gelecek olan mevsimlik işçilerimiz için  mutlaka muhtarlarımız duyarlı olacaklar özellikle çadır kent sistemine sıcak bakmıyoruz,  mahalle sakinleri ile irtibatlı olunarak ev kiralama yöntemiyle bu işçilerimizi barındırmayı düşünüyoruz geçtiğimiz yıl da aynı uygulamayı  başlatarak iyi bir yol kat ettik" dedi.
 Toplantıda ayrıca,2018-2019 eğitim öğretim döneminin başlaması nedeniyle sokak lambaları ve okul çevresinde bulunan aydınlatmaların kontrollerinin de yapılması istendi.
Toplantı çeşitli konularda görüş alış verişlerinin yapılması ile son buldu.
 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.