İçişleri Bakanlığı'nın talimatları doğrultusunda İlçe kaymakamımız Murat BULACAK başkanlığında yapılan “Mahalle Muhtarları Toplantısı, nın 16 ncısı, emniyet, jandarma ile bazı kurum müdürleri ve Oda başkanlarının katıldığı bir toplantı ile gerçekleştirildi.
 
Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Kaymakam Murat BULACAK, bir önceki toplantıda ele alınan konuların çözümü ve gelinen aşamalarla ile ilgili bilgileri değerlendirdik ayrıca yeni konular üzerinde istişare yaptık” dedi.
İlçede yeni hizmete giren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sosyal Hizmet Merkezi’ nin çalışmaları hakkında muhtarlarımıza ve ilgili kurumlarımıza bilgilendirmeler yaptık. Vatandaşımızın ihtiyaçları doğrultusunda arık farklı kurumlara gitmelerine gerek yoktur” dedi.
 Düğünlerde ve eğlencelerde sıkılan silahlarla ilgili Muhtarların daha duyarlı olmalarını isteyen Kaymakam Murat BULACAK, kulluk kuvvetlerimize bu konuda yardımcı olunması gerekir, ayrıca vatandaşlarımız için sağlık görevlilerinin aşı kampanyaları konusunda yaptıkları bilgilendirmelerde ilgili birimlerle iş birliği içerisinde olalım” dedi.
 Toplantıda çeşitli konular üzerinde genel değerlendirmeler yapıldı.
 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.