HALKLA  BULUŞMA VE EĞİTİM İSTİŞARE TOPLANTISI.
      İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 81 İl Valiliğine gönderdiği genelge ile bu genelge doğrultusunda Hatay Valiliğimizce verilen talimat gereğince, İlçemiz Kaymakamı Murat BULACAK başkanlığında halkla buluşma ve eğitim istişare toplantısı yapıldı.
      30.01.2018 günü Dörtyol  Halk Eğitim Merkezi salonunda  gerçekleştirilen toplantıda, İlçe Milli Eğitim  Şube Müdürleri, Mahalle Muhtarları, Okul İdarecileri, Öğretmenler, Okul Aile Birliği Başkanları ve mahalle sakinleri katıldı.
Kaymakam Murat BULACAK, bir araya geldiği okul idarecileri, okul aile birliği başkanları ve mahalle sakinleri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak,  eğitim öğretim durumu, öğrenci sayısı okul durumu, okul önündeki trafik akışı ve servis sorunları gibi konular üzerinde çözüm odaklı görüşmeler yaptı.
Toplantıda mahalle muhtarlarından ilçemizde Geçici Koruma altında bulunan Suriyeli vatanldaşlar konusunda da bilgiler alan Kaymakam Murat BULACAK ,ikamet kayıtları olmayanların mutlaka kayıt altına alınmaları ,seyahat yapacaklarından da yol izin belgesi olmadan sayehat etmemeri konusunda sık sık bilgilendirmeler yapılması gerektiğini vurguladı.
 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.