Dörtyol Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü tarafından yılsonu sergisi açıldı.
Kaymakam Murat BULACAK, Halk Eğitim Merkezi binasında yapılan açılışta, özellikle genç kızların ve ev hanımlarının rağbet gösterdiği kurslarla el becerileri ve öz güven kazanmalarının büyük önem arz ettiğini söyledi.
Sergide el işi, nakış, oya, alüminyum kabartma gibi birçok dalda çalışma yapıldığını kaydeden Kaymakam Murat BULACAK, "Ortaya yüzlerce eser çıkmış. Her biri birer göz nurudur." dedi.
Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Erdem ise farklı el becerileri ve mesleki kursların yanında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşi Emine ERDOĞAN’ın himayelerinde açılan okuma yazma kurslarında ise  69 kurs ta 717 kursiyerin okuma yazma öğrendiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti
Kurdele kesiminden sonra protokol üyeleri ve katılımcılar sergiyi gezdi.
Kaymakam Murat BULACAK ile birlikte sergiyi gezen  Eşi Nilgün BULACAK' ta sık sık kursuyerlerle sohbet ederek elişlerinin ve nakış ürünlerinin  modellerine baktı.
Halk Eğitim  Merkezi'nin sergi açılışına Kaymakam Murat BULACAK, Eşi Nilgün BULACAK, Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar GÜRAKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet TOKSOY ve davetliler katıldı.
 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.