FAİLİ MEÇHUL 6 ADET MOTOSİKLET HIRSIZLIĞI OLAYININ AYDINLATILMASI

Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu ile mal ve can güvenliğinin korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.
Bu kapsamda ;
Dörtyol İlçemiz genelinde ekiplerimizce faili meçhul hırsızlık olaylarını aydınlatmaya yönelik yapılan çalışmalar neticesinde, değişik tarihlerde ilçemizde çalınan ve halen aranmakta olan toplam 6 adet motosikleti çalan şüphelilerin Y.D(17) ve M. M .C(15) isimli şahıslar olduğu tespit edilmiş, şahısların çaldıkları motosikletleri H.Y(35), E. G (30), E. Ö (20) F. A (51) ve E.Ö (21) isimli şahıslara sattıkları tespit edilmiş, şahıslardan elde edilen 6 adet motosiklet Emniyet Müdürlüğüne getirilerek sahiplerine teslim edilmiştir.
C. Savcısının talimatına istinaden yaşı küçük şüpheliler mevcutlu olarak C. Başsavcılığına gönderilecektir.
İlçemizde başta Kolluk Kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca, vatandaşlarımızın güven huzur ve sükunu için özveri ve uyum içerisinde görev ihva edilmekte olup, bu güne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlık ve ciddiyetle devam edecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur

 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.