Dörtyol  İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu ile  mal ve can güvenliğinin   korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.
 
Bu doğrultuda;
 
    İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce, kaçakçılık faaliyetlerine yönelik yapılan çalışmalar neticesinde Sanayi Mahallesi Akdeniz Sokak üzerindeki S. K (22) nin işlettiği işyerinde gümrük kaçağı sigara olduğuna dair derlenen bilgiler neticesinde Dörtyol Sulh Ceza Mahkemesince alınan arama ve el koyma kararına istinaden söz konusu adreste yapılan aramada, 15 Paket MM,60 Adet ZUMMERET, 336 Paket PRESTİĞE, 60paket JJ ve 10 Paket GAULOSES  marka olmak üzere toplam 481 paket Gümrük kaçağı sigarasına el konulmuş olup.
 Şüpheli S.K hakkında Dörtyol Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile tahkikat başlatılmıştır.
   
   İlçemizde başta Kolluk Kuvvetleri ve  istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca, vatandaşlarımızın güven huzur ve  sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ihva edilmekte olup, bu güne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız  kararlık ve ciddiyetle devam edecektir.
      Kamuoyuna  saygıyla duyurulu.
 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.