Dörtyol  İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce halkımızın güven ve  huzuru  ile  mal ve can güvenliğinin   korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.
 
Bu doğrultuda;
 
►İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce , Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti ve Kaçakçılığı yapma faaliyetlerinin önlenmesi ve şüphelilerin yakalanmasına  yönelik çalışmalar gece ve gündüz devem etmektedir.
Alınan bir istihbaratın değerlendinilmesi  neticesinde ,Çaylı Mahallesi Aksu sokak  üzerindeki bir ikamette  yapılan aramada  arı kovanının içerisine gizlenmiş 1.250 gr esrar  ve 1 adet hassas terazi ele geçirilmiştir. İkametin bahçesinde  yapılan aramada  boyları 50-100 cm olan 3 adet hint keneviri bitkisi  ele geçirilmiştir.
  Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının talimatı ile  olayla igili olarak  Mevlüt A. (25) gözaltına alınmış, hakkında  adli tahkikata başlanmıştır.
   İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve  istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca, vatandaşlarımızın huzur ve güveni için özveri ve uyum içerisinde görev icra edilmekte olup, bu güne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız  kararlık ve ciddiyetle devam edecektir.
      Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.