Dörtyol  İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce halkımızın güven ve  huzuru  ile  mal ve can güvenliğinin   korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.
 
      Bu doğrultuda;
 
►İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce, Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti ve Kaçakçılığı yapma faaliyetlerinin önlenmesi ve şüphelilerin yakalanmasına  yönelik çalışmalar gece ve gündüz devem etmektedir.
  Asayiş ekiplerimizce  16.01.2019 günü , Yeşil Mahallesi Mehtap sokak üzerinde  durumundun şüphelendikleri Halil İ. E (22) in kullandığı  motosikletin durdurulmak  istenmesi ve şüphelilerin polis ekiplerinin yanında uzaklaşması  neticesinde ekiplerce takip edilen  Motosiklet yakalanmış
    Motosiklette bulunan şüphelilerden Halil İ. E 'nin üzerinden 11 gram esrar maddesi, arkasında yolcu olarak bulunan Ö. A (25) in üzerinden ise 1 adet 9 mm çapında Beratta marka tabanca ve bu tabancaya ait şarjör ile 3 adet mermi ele geçirilmiştir.
    Ayrıca ekiplerce  Çaylı mahallesi Pazar üstü sokakta A.K (27) nin üzerinde yapılan  aramada 3 adet Captacon hap ve 0.50 gr esrar madesi ele geçirilmiştir.
     3 şahısta yakalanmış olup Dörtyol Cumhuriyet Başsavcılığınca Tahkikatları sürmektedir.
 
   İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve  istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca, vatandaşlarımızın huzur ve güveni için özveri ve uyum içerisinde görev icra edilmekte olup, bu güne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız  kararlık ve ciddiyetle devam edecektir.
      Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.