Kaymakam Murat BULACAK, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde ilçemizdeki siyasi parti ilçe başkanları ile bir araya geldi.
      8 Mart 2019 P Cuma günü saat 10.00’da Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Kaymakam Murat BULACAK’ ın yanı sıra, İlçe Jandarma Komutanı J. Yüzbaşı Ömer KABATAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Murat ŞİMŞEK, Siyasi Parti İlçe Başkanları katıldı.
     Toplantı öncesinde bir değerlendirme yapan Kaymakam Murat BULACAK, “ 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan seçimlerde alınacak tedbirleri paylaşmak, değerlendirmek ve ilçe başkanlarımızın konuya dair varsa önerilerini almak üzere bir aradayız. Vatandaşımızın özgür iradesinin sandığa yansıması, hepimizin ortak arzusudur. Kamu yönetimi olarak bizler de bu süreçte kamu güvenliğinin sağlanması için gerekli ortamı sağlamaya çalışacağız. Milletimizin için hayırlı olsun dedi
  Emniyet Güvenlik Şubesi birimi tarafından sinevizyon eşliğinde anlatılan gösterimin ardından hazırlanan ortak mutabakat metni siyasi parti ilçe başkanları tarafından imzalandı.
 
 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.