HALKLA  BULUŞMA VE EĞİTİM İSTİŞARE TOPLANTISI.
      İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 81 İl Valiliğine gönderdiği genelge ile bu genelge doğrultusunda Hatay Valiliğimizce verilen talimat gereğince, İlçemiz Kaymakamı Murat BULACAK başkanlığında halkla buluşma ve eğitim istişare toplantısı yapıldı.
      28.11.2017 günü Dörtyol Çaylı Barbaros İlkokulu’nda gerçekleştirilen toplantıda, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet TOKSOY, Mahalle Muhtarı, Okul İdarecileri, Öğretmenler, Okul Aile Birliği Başkanları ve mahalle sakinleri katıldı.
Okula gelişinde Okul Müdürü Ekrem ÇEVİK  ve öğrenciler tarafından çiçek takdimi ile karşılanan Kaymakam Murat BULACAK okul binasında yaptığı incelemenin ardından toplantı alanına geçerek, okul idarecileri ve okul aile birliği başkanları ile bir araya geldi.
Kaymakam Murat BULACAK, bir araya geldiği okul idarecileri, okul aile birliği başkanları ve mahalle sakinleri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak, mahalledeki eğitim öğretim durumu, öğrenci sayısı okul durumu, okul önündeki trafik akışı ve servis sorunları gibi konular üzerinde çözüm odaklı görüşmeler yaptı.
 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.