Kaymakam Murat Bulacak 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle Dörtyol Süleyman Demirel Anadolu Lisesini ziyaret etti.
        Kaymakam Murat Bulacak okul bahçesinde düzenlenen törene katıldı. İstiklal Marşı ve saygı duruşunda bulunulmasının ardından bir konuşma yapan Kaymakam Murat Bulacak
     Eğitim ve öğretimin, millet ve insanlık için büyük önem taşıdığını vurgulayarak "Kuşkusuz eğitim; üzerinde titizlikle durulması ve her şeyden fazla sahiplenilmesi gereken, kararlılık isteyen ve süreklilik taşıyan uğraş dolu bir süreçtir.  Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarabilmenin en önemli adımı eğitimdir. Eğitilmemiş bir ulusun, medeni dünyada yeri yoktur. Sağlam ve köklü bir eğitim almış fertlerin oluşturduğu toplum istikbale güvenli adımlarla yürüyerek güçlü ve kalkınmış bir Türkiye'nin yolu açılmış olacaktır. İlçemizin eğitimini yükseltilmesinde en büyük görev eğitimin her kademesinde görev alan yönetici ve öğretmenlerimiz ile öğrenci velilerimiz ve öğrencilerimize düşmektedir" dedi.
        Öğretmenler odasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Toksoy, Okul Müdürü Ferhat Yahşi idareci ve öğretmenlerle bir toplantı yapan Kaymakam Murat Bulacak daha sonra sınıfları ziyaret etti. Burada öğrencilere çeşitli nesi hatlarda bulunan Kaymakam Murat bulacak
        Sevgili öğrenciler, bizlerin bütün gayesi ve gayreti, sizlerin en iyi şekilde yetişmeniz ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkaran birer fert olabilmenizdir. Okuyan, araştıran, sorgulayan, bilimsel gelişmeleri takip eden çağın teknolojik gelişmelerinden yararlanan başka bir deyişle çağın öncüleri olan bir nesil olmalısınız. Bunları gerçekleştirecek kudretin sizlerde fazlasıyla mevcut olduğuna inancımız sonsuzdur. Ülkesini, bayrağını, tarihini seven birer insan olarak yetişmeniz en büyük amacımızdır.  Sağlıklı ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum” dedi.
 Kaymakam Murat Bulacak daha sonra Nene Hatun Kız İmam Hatip Ortaokulunu da ziyaret etti.
 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.